Сувеніри з фото

Порадуйте близьких їх чи вашими спільними фотографіями у вигляді різних сувенірів.

Кружка з фото

Друк на чашках або як ще кажуть фотодрук на чашках одна з незвичайних ідей щоб здивувати Ваших близьких, порадувати себе яскравою ідеєю, яка буде приносити радість кожен день!

Фото на полотні

Полотно перетворює фотографію та малюнок. Полотно завжди виглядає солідніше, надає більш високу художню цінність, перетворює зображення на витвір мистецтва, який хочеться повісити на стіну.

Фото на подушці чи наволочці

Додайте невеликий штрих комфорту та вишуканості до будь-якої кімнати. Друк фото на наволочці оригінальний спосіб порадувати своїх друзів та близьких незвичайним та ексклюзивним подарунком.

Фото на футболці

Спортсмен, мандрівник чи музикант... покажіть свою індивідуальність з фотофутболкою. Друк на футболці вашої улюбленої фотографії може багато чого сказати про вас!

Фото на магніті

Прикрашати холодильник магнітиками – модний тренд. Повісьте на дверцятах свого холодильнику намагнічену любовну фотографію, корпоративну емблему або фото улюбленої тварини.

Пазли з фотографією

Фотопазл – це чудовий подарунок для своїх близьких та друзів, а також незамінний помічник у проведенні конкурсів, вікторин та багатьох розважальних заходів.

П'ять причин,
чому друк фотографій
варто замовити у нас