Послуга оцифровки відеокасет у Кривому Розі

Перенесення відео з касети на цифровий носій (dvd-диск, usb-flash, зовнішній жорсткий диск)

Запис відеокасет на диск

Оцифрування відеокасет VHS на звичайний DVD диск у форматі відтвореного всіма побутовими DVD-плеєрами. Можливий запис оцифрованого відео на карти пам’яті або флеш-пам’ять клієнта.

Можливо Вам буде цікаво, що у нас найкраща ціна на запис відео в Кривому Розі.

У стандартну послугу входить оцифрування відеокасети та запис відео на диск. Вартість 1-ї години відео 150 грн. . Оцифрування відеокасет у Кривому Розі зазвичай займає кілька днів у порядку черги.

Оцифрування відео Кривий Ріг

Вдома лежать старі записи, і ви хочете зберегти ваш відеоархів? Значить, час оцифрувати касети vhs на dvd диск або флешку (яка підключена через usb до вашого ноутбука) і насолоджуватися переглядом ваших відеоархівів! Ви хочете зробити душевний подарунок, що складається з простих спогадів молодості, важливих подій або великих подій, старих відео, записаних на касети, наприклад, подарувати батькам на річницю весілля?

Оцифрування касет відеокасет VHS

Зупинити процес старіння касети просто неможливо. Є вихід – просто зберегти записи в цілості та безпеці, своєчасно оцифрувавши ваш відеоархів! Встигніть оцифрувати vhs касети на dvd, поки вони не розмагнітилися. Оцифрувати старі відеокасети просто! Ми працюємо в Кривому Розі, але ви можете надіслати ваше замовлення Новою поштою. З Одеси, Київ, Дніпропетровська область, т.к. ми працюємо по всій Україні! Жодна річ та букет квітів не зрівняється за кількістю емоцій з відео з касет, оцифрування яких якісно можуть робити фахівці фотосалону FOTON. Перегляд неодмінно поєднає всю вашу родину і подарує справжні почуття, які неможливо ні з чим порівняти та забути.

Що таке оцифрування відеокасет

Оцифрування відеокасет – це переклад аналогового сигналу на цифровий. Іншими словами, ваші відеокасети ми переписуємо за допомогою спеціальних пристроїв у цифровий вигляд. Цей метод дозволяє дивитися відео не у відеомагнітофоні, а в ноутбуці, комп’ютері та навіть у телефоні. Відеокасет оцифрування проводяться нашими досвідченими фахівцями. Усі роботи, у тому числі вхід та оцифрування відео vhs касет та обробка файлів, у тому числі з відео камер, здійснюються за допомогою професійного обладнання – спеціального відеомагнітофона з функцією корекції шумів та спотворень, як і вимагають правила якісного та сучасного оцифрування відео касет та сучасного професійне програмне забезпечення, яке необхідно використовувати спеціально для роботи з відео.

Зробіть оцифрування відеокасет безпечно та збережіть ваші записи!

Наш фахівець по телефону або на місці в магазині надасть грамотну консультацію і відповість на всі запитання, що хвилюють, на ваше замовлення з урахуванням ваших побажань до оцифрування відео з касет і кіноплівок, зокрема. Подаруйте старим vhs-архівам нове цифрове життя!

П'ять причин, чому скористатися оцифрування відеокасет потрібно у нас